Arhīvs
Maijs, 2018
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
Dzīvojamā namā FUTURIS 80% no dzīvokļiem jau ir pircēji
Publicēts 14. augustā, 2012.
Nepilnu piecu mēnešu laikā no dzīvojamā nama FUTURIS dzīvokļu pārdošanas uzsākšanas, 80% no dzīvokļiem (48 no 60) ir uzsākts iegādes process, no tiem - jau 23 dzīvokļiem ir noslēgts pirkuma līgums. Aktīvā pircēju interese liecina par augošo pieprasījumu pēc ilgtspējīgas arhitektūras, energoefektīviem risinājumiem būvniecībā un funkcionālām dzīvojamajām telpām.

“Iegādājoties mājokli, iedzīvotāji arvien biežāk uzmanību pievērš tādiem jautājumiem kā nekustamā īpašuma ilgtspēja, draudzīgums videi un pārdomātie risinājumi energoefektivitātes veicināšanai. Tāpat būtisks ir ēkas nodrošinātais komforts un ērtības - rūpīgi pārdomātas detaļas, kvalitatīva apdare un funkcionāls interjers. FUTURIS nereti kļūst par pircēju pirmo izvēli, jo nams veidots pēc augstākajiem kvalitātes principiem, nosakot jaunus standartus dzīvojamo namu būvniecībā un dzīvojamās telpas iekārtošanā,” veiksmīgos pārdošanas rezultātus komentē FUTURIS nama attīstītāja SIA Larix Property mārketinga vadītāja Līga Daniļeviča.

Mājokļus FUTURIS rezervējuši iedzīvotāji gan no Latvijas, gan no ārvalstīm, pārsvarā tos izvēloties par savu nākamo dzīvesvietu un investējot no  130 000 līdz 500 000 eiro. Pieprasījumu pēc dzīvokļiem veicina arī fakts, ka nama attīstītājam SIA Larix Property izdevies radīt jaunu Klusā centra tirgus nišu, kurā vēl nav alternatīvu – teicamas kvalitātes, modernu risinājumu un pārdomāta stila pabeigta jaunbūve, kas spēj apmierināt klientu visaugstākās prasības pret nekustamo īpašumu.

Salīdzinājumam, 2012. gada pirmajā pusē kopumā Rīgas Klusajā centrā veikti 57 darījumi, kuru summa pārsniedz 100 000 eiro. Tas nozīmē, ka pašlaik FUTURIS, ar 48 iesāktiem dzīvokļu iegādes procesiem, gandrīz sasniedzis šī gada pirmo sešu mēnešu līdzvērtīgu Klusā centra darījumu kopskaitu.

„Iepazīstoties ar dzīvojamā nama FUTURIS piedāvājumu, klienti novērtē projekta pārdomāto plānojumu un šobrīd tik nozīmīgo platības un istabu skaita attiecību, kā arī konkrētā tirgus segmenta pircējiem tik svarīgo faktu, ka dzīvokļi tiek tirgoti jau ar augstas kvalitātes pilnu iekšējo apdari,” komentē SIA NIRA Fonds valdes locekle Jevgēnija Markova. „Uzskatu, ka galvenais FUTURIS veiksmes faktors ir attīstītāja profesionalitāte un iespēja sākt dzīvokļu tirdzniecību tikai pēc dzīvojamā nama pilnīgas pabeigšanas un vides sakārtošanas. Tas potenciālajiem nama iemītniekiem ļauj ne vien pārliecināties par kvalitāti, bet tiešām sajusties kā mājās.”

SIA NEWSEC Latvija rīkotājdirektore Olga Kozina atzīst,: „Par spīti mītiem, ka cena ir noteicošais faktors vietējo pircēju lēmumu pieņemšanā, FUTURIS veiksmes stāsts liecina par to, ka tirgū pietrūkst kvalitatīva dzīvojamo platību piedāvājuma. Arī ārzemju pircēji, uzturēšanās atļauju meklējumos, nav gatavi pirkt vienkārši kvadrātmetrus un rūpīgi izskata piedāvātos dzīvokļu variantus.  Tāpēc strādājot ar šo projektu, mūsu kompānijas brokeriem ir patiess prieks piedāvāt topošiem īpašniekiem dzīvokļus FUTURIS projektā, jo pārdomātie plānojumi, kvalitatīvā apdare un sakārtota infrastruktūra paši par sevi liecina par attīstītāja profesionālo pieeju, pieredzi un pareizo mērķa auditorijas vajadzību izpratni.”

Kā liecina SIA BALTPROPERTY valdes priekšsēdētāja Normunda Sama novērojumi, pēc neskaitāmu nekustamo īpašumu objektu apskates, kienti atgriežas, ar pieņemtu lēmumu apstāties  meklējumos un izvēlēties savu mājvietu tieši FUTURIS projektā, īpaši novērtējot tā atrašanās vietu, augsto ēkas kvalitāti, apdares un dizaina rūpību, kā arī neapšaubāmi pieņemamo cenu.

FUTURIS būvniecībā tika iesaistīti augsti kvalificēti vietējie un ārvalstu speciālisti – nama arhitekts ir Andris Kronbergs no SIA Projektēšanas biroja ARHIS, kā arī projektēšanu un būvniecību uzraudzīja speciālisti no Vācijas un Zviedrijas. Dzīvokļu interjeru veidojusi Regīna-Marija Astahova no SIA Lietišķās mākslas laboratorija.

Septiņu stāvu nams atrodas Antonijas ielā 16A. Tā pievienotā vērtība ir divu līmeņu autostāvvieta un ārtelpa katram dzīvoklim: balkoni, plašas terases augšējos stāvos un reta priekšrocība pilsētā – iekšpagalms ar privāto dārzu pirmo stāvu iedzīvotājiem.

FUTURIS realizācija noslēdz septiņus gadus ilgušo projektu “Kvartāla rekonstrukcija starp Dzirnavu, Antonijas un Zaļo ielu”. Tā attīstītājs SIA Larix Property ir viens no Inter IKEA grupas uzņēmumiem, kas kopš 2004. gada Latvijā nodarbojas ar nekustamā īpašuma attīstīšanu un pārvaldīšanu. Projekta ietvaros šajā teritorijā ir ne vien renovēta vēsturiska ēka, kurā tagad atrodas viesnīca “Alberts”, bet arī divdesmitā gadsimta sākuma tabakas fabrika transformēta par A klases biroju kompleksu Zaļā1 un tikko kā pabeigts dzīvojamais nams FUTURIS. Uzņēmums projektā kopā investējis aptuveni 20 miljonus latu.

FUTURIS pārdošanas brokeri ir NIRA Fonds, NEWSEC un BALTPROPERTY.
Papildu informācijai: www.futuris.lv.

Būvniecības darba gaitas video „ 5 gadi 5 minūtēs”:

http://www.futuris.lv/lv/quality/video/


Komentāri (1)
logunams: Un kas šobrīd notiek ar šim mājām?
08/09/2017 07:37
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: