Arhīvs
Septembris, 2018
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Tirdzniecības centrā Domina Shopping tiks atklāta fotogrāfa Aleksandra Sokolova darbu izstāde
Publicēts 12. septembrī, 2012.
Šajā nedēļas nogalē, no 15. līdz 16. septembrim, Vīriešu dienu ietvaros tirdzniecības centrā Domina Shopping būs iespēja aplūkot fotogrāfa Aleksandra Sokolova darbu izstādi. Tajā ikviens varēs iepazīties ar vairāk nekā 10 fotogrāfa darbiem no tādām kolekcijām kā Beauty Fish, kurā Aleksandrs iemūžinājis sabiedrībā zināmus cilvēkus, Erotika - Motopower, kurā iespējams aplūkot sieviešu un motociklu fotosesiju, kā arī Ideālās sievietes etalons, kas ataino atlētiskas sievietes dažādās erotiskās pozās.

Fotogrāfa Aleksandra Sokolova darbu izstādē tirdzniecības centrā Domina Shopping būs apskatāmi gan dažādu sabiedrībā zināmu sieviešu kailfoto, gan erotiskā foto sesija ar sievietēm uz motocikliem, kā arī citi jutekliski darbi. Sokolova fotogrāfijas ne vienu reizi vien izpelnījušās lielu uzmanību un kritiku no apkārtējās sabiedrības. Īpaši plašas diskusijas fotogrāfam izdevās raisīt ar fotosesiju, kurā autors pievēršas anoreksijas problēmai. Ar Skolova darbiem iespējams iepazīties arī viņa mājaslapā www.sokolovstudio.lv 

„Izstādē tirdzniecības centrā Domina Shopping būs apskatāmas fotogrāfijas no maniem mākslas projektiem, kur esmu īstenoji savas ieceres un fantāzijas. Aplūkot kvalitatīvu foto ir tas pats, kas apskatīt skaistu, pavedinošu, emocionālu, dzīvu sievieti. Galvenā atšķirība ir tā, ka fotogrāfijā vairāk iespējams akcentēt sievietes emocijas - seksualitāti, dusmas, prieku, degsmi,” stāsta fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs.

Aleksandrs Sokolovs ir diplomēts modes fotogrāfs, kurš izglītību ieguvis Milānā. Sokolovs cenšas izvairīties no sadzīvisku ainu iemūžināšanas – viņš reti fotografē ģimenes pasākumos, kāzas, bēres. Saistošākas viņam šķiet tieši privātās fotosesijas ar dažādu, izaicinošu tematiku. Viena no galvenajām Aleksandra Sokolova prioritātēm veidojot fotosesijas, ir konfidencialitāte, kas īpaši svarīgi ir sievietēm, kas nevēlas atklāt faktu par ļaušanos šādai fotosesijai.

Turklāt t/c Domina Shopping Vīriešu dienu ietvaros, kas norisināsies jau šajā nedēļas nogalē, notiks virkne dažādu aizraujošu pasākumu - apmeklētājiem būs iespēja bez maksas izbraukt ar kartingiem, apskatīt labāko Latvijas rallija komandu auto, tikties ar autosportistiem Karlīnu Štālu un Andi Neikšānu, baudīt Stuntfighters moto šovu, aplūkot jaunākos Honda motociklu modeļus, kā arī piedalīties citās tikpat vīrišķīgās aktivitātēs.

Plašāku informāciju meklējiet: www.domina-shopping.lv, kā arī sociālo tīklu lapās:

www.draugiem.lv/dominashopping/

www.facebook.com/tcDominaShopping

www.twitter.com/DominaShopping

Par tirdzniecības centru „Domina Shopping”

T/c „Domina Shopping” ir viens no lielākajiem tirdzniecības centriem Rīgā, kas saviem apmeklētājiem ne vien sniedz plašas iepirkšanās iespējas, bet arī piedāvā gūt pozitīvas emocijas un jaunas zināšanas un interesanti pavadīt brīvo laiku. Tajā atrodas vairāk nekā 170 veikalu, tostarp visplašākajā izvēlē tieši apavu un bērnu preču tirdzniecības vietas. Tāpat ir pieejams skaistumkopšanas centrs, sporta zāle ar plašu un modernu SPA zonu, kafejnīcas un restorāni, kā arī dažādu pakalpojumu sniegšanas vietas – pasts, apdrošināšanas iestādes un banku filiāles, ķīmiskā tīrītava, apģērbu šūšanas un labošanas iestāde, apavu ražošanas un labošanas iestāde, kā arī atslēgu serviss. Tirdzniecības centra „Domina Shopping” pārvaldītājs ir SIA „Baltic Red Management”.


Komentāri (1)
Daina: Kaut arī par viņu darbiem bija daudz pretrunu, taču , manuprāt, viņš parada cilvēku no citas puses, ļaujiet ieskatīties daudz dziļāk dvēselē!
28/02/2018 20:57
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: